قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران

امروزه یکی از مهم ترین روش های خانه دار شدن یا سرمایه گذاری در بخش ملک، آپارتمان های پیش فروش شده است. برای خرید این واحدها نیاز نیست که تمام مبلغ را به صورت یکجا پرداخت نمایید و می توانید با استفاده از وام و به صورت اقساطی، واحد مورد نظر خود را خریداری نمایید. قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه آن ها را بیان می کنیم:

عوامل درونی موثر در قیمت آپارتمان

در نحوه محاسبه قیمت پیش فروش آپارتمان عوامل درونی و بیرونی زیادی دخیل هستند. هر یک از این فاکتورها می توانند، قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران را افزایش یا کاهش دهند. عوامل موثر درونی در تعیین قیمت پیش فروش آپارتمان عبارت اند از:

  • وسعت آپارتمان
  • تعداد طبقات
  • امکانات رفاهی مانند بهره گیری از آسانسور، لابی و…
  • دارا بودن انباری

بیشتر بخوانید: نحوه محاسبه قیمت پیش فروش آپارتمان و قوانین جدید آن

عوامل بیرونی موثر در قیمت آپارتمان

به غیر از موارد یاد شده، عوامل دیگری نیز هستند که در تعیین قیمت آپارتمان نقش اساسی را ایفا می کنند. یکی از مهم ترین این عوامل، موقعیت مکانی آپارتمان مورد نظر است. اگر آپارتمان مورد نظر شما در لوکس ترین و بهترین محله های تهران واقع شده است، قیمت بیشتری دارد. سایر عوامل موثر در قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران به شرح زیر است:

  • شرایط اقتصادی کشور
  • تعداد و مبلغ اقساط
  • نرخ رشد منطقه

لیست آگهی های پیش فروش ملک در تهران

امروزه پلتفرم های زیادی اقدام به خرید و فروش خانه با قیمت های مختلف در تهران می کنند. قیمت ذکر شده در بسیاری از آن ها با ارزش واقعی ملک تفاوت فاحشی دارد؛ بنابراین بهتر است قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران را از منابع معتبر دریافت کنید. در ادامه برخی از مهم ترین پروژه های پیش فروش ملک در تهران را که در بهترین مناطق پایتخت واقع شده اند، بیان می کنیم:

پروژه زاگرس از بهترین پروژه های منطقه 22
پروژه زاگرس از بهترین پروژه های منطقه ۲۲

بازار ملک با دارا بودن کارشناسان خبره در حوزه ملک و با شناخت بازار، خدمات مشاوره و پیش فروش آپارتمان در تهران با وام را انجام می دهد. شما عزیزان می توانید برای دریافت لیست آگهی های پیش فروش ملک در تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید: پیش فروش آپارتمان، آیا ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

پیش خرید آپارتمان از بهترین مناطق تهران

بدون شک پیش خرید آپارتمان در بهترین نقاط تهران می تواند سودآوری بالایی برای شما به همراه داشته باشد و ارزش افزوده زیادی ایجاد کند. منطقه ۲۲ تهران یکی از بهترین مناطق پایتخت است که در غرب آن واقع شده و دارای آب و هوای مطلوب، اماکن تفریحی متعدد و فضای سبز به خصوص مانند دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس)، بوستان جوانمردان و بازار ایران است.

رشد و توسعه این منطقه روز به روز در حال افزایش است؛ به گونه ای که در حال حاضر سرمایه گذاران شیک ترین و مجلل ترین برج های تجاری و مسکونی را در این منطقه می سازند. قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران در منطقه ۲۲ بسیار مناسب است. این امر سبب می شود تا شما علاوه بر خانه دار شدن، لذت زندگی در منطقه ای مجلل و لوکس را تجربه کنید.

پیش خرید خانه از منطقه ۲۲

هیچ منطقه ای در تهران به اندازه منطقه ۲۲ تنوع واحدهای مسکونی را ندارد؛ بنابراین می توانید خیلی راحت و با بودجه در دسترس خود، آپارتمان دلخواه خود را خریداری کنید. به عنوان مثال، اغلب پروژه های این منطقه پیش فروش آپارتمان ۶۰ متری نیز دارند که برای افرادی که قصد خرید خانه با بودجه کم را دارند، بهترین گزینه است.

قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران پیش خرید خانه از منطقه 22
پیش خرید خانه از منطقه ۲۲

برخی از پروژه های مسکونی منطقه ۲۲ از مرحله خاک پیش فروش می شوند؛ به همین دلیل قیمت تمام شده آن ها یک سوم واحدهای آماده در این منطقه است. شرایط اقساط و پرداخت وجه این خانه ها نیز بسیار متنوع است که این امر امکان خرید آن ها را برای تمام اقشار فراهم می کند.

بازار ملک با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه خرید، تهاتر، مشارکت و… می توانند به شما در انجام یک سرمایه گذاری سودآور و مطمئن کمک کند. شما عزیزان می توانید قیمت پیش فروش آپارتمان در تهران را به صورت آنلاین از طریق وب سایت ما دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =