پیش فروش آپارتمان در تهران با وام

با افزایش قیمت آپارتمان در پایتخت ایران، کمتر کسی قادر به خریداری آن است و افراد به خصوص جوانان همواره به دنبال روش های اقتصادی برای صاحب خانه شدن هستند. یکی از روش هایی که به شدت رواج یافته است، پیش فروش آپارتمان در تهران با وام است که شرایط مخصوص به خود را دارد. اگر می خواهید با شرایط خرید آپارتمان وام دار آشنا شوید، به شما توصیه می‌ کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه بمانید.

پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران

منطقه ۲۲ استان تهران یکی از مناطق پر رفت و آمد محسوب می شود. افراد زیادی تمایل دارند تا در این منطقه به سکونت بپردازند و صاحب خانه شوند. اما همان طور که می دانید، قیمت آپارتمان در منطقه ۲۲ بسیار زیاد است و باید برای صاحب خانه شدن از موقعیت هایی همچون پیش فروش آپارتمان استفاده کنید.

بسیاری از افراد ممکن است از خود بپرسند پیش فروش آپارتمان چگونه می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم در پیش فروش اپارتمان، خریدار هزینه ساخت و ساز را طبق قرارداد به فروشنده پرداخت می کند و طی چند ماه آینده صاحب خانه نوساز می شود و کلید آپارتمان خود را دریافت می کند. لذا باید توجه داشته باشید پیش فروش آپارتمان در تهران با وام در منطقه ۲۲، یک موقعیت استثنایی به شمار می رود. چرا که شما با خرید اپارتمان در این منطقه می توانید، طی چندسال سرمایه اولیه تان را دوبرابر نمایید.

بیشتر بخوانید: پیش فروش آپارتمان، آیا ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

شرایط خرید آپارتمان وام دار چگونه است؟

دقت داشته باشید خرید آپارتمان وام دار در تهران شرایط مخصوصی دارد که حتما باید از آن آگاه باشید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید. در این روش، فروشنده از بانک میزان مشخصی وام دریافت می کند و مابقی هزینه ساخت را از خریدار دریافت می نماید. در این صورت خریدار فشار کمتری را برای پرداخت پول اولیه متحمل خواهد شد و مابقی هزینه را اقساطی به بانک مد نظر بازپرداخت می کند.

اما دقت داشته باشید تا زمانی که تمامی اقساط پرداخت نشوند، سند خانه از رهن بانک خارج نمی شود و این موضوع کمی ذهن خریداران را به خود درگیر می کند. اما جای نگرانی نیست، چرا که صاحب اصلی خانه به شما وکالت بلاعزل می دهد و پس از پرداخت مبلغ وام به بانک، سند به نام شما خواهد خورد. با این حال پیشنهاد می دهیم تا به هنگام طی کردن روند پیش فروش آپارتمان در تهران با وام تحقیق کنید که فروشنده آدم درستی باشد و ضرر مالی متحمل نشوید.

خرید آپارتمان وام دار در منطقه ۲۲ استان تهران
خرید آپارتمان وام دار در منطقه ۲۲ استان تهران

میزان سود در پیش خرید آپارتمان

حتما شما هم شنیده اید که سود پیش خرید آپارتمان درصد بالایی است و می تواند سرمایه اصلی تان را چند برابر کند. لذا لازم به ذکر است با پیش خرید آپارتمان وام دار در تهران و منطقه ۲۲، می توانید آپارتمان های خود را پس از ساخت تا چندین میلیارد به فروش برسانید و سود کلانی را به دست آورید.

بیشتر بخوانید: پیش فروش آپارتمان در محله برتر

اما به طور کلی، می توان گفت میزان سود در پیش خرید آپارتمان با توجه به پروژه مد نظر مشخص شده و نمی توان سود یکسانی را برای تمامی پروژه ها در نظر گرفت. برای آگاهی بیش تر در این زمینه می توانید با افراد متخصص مشورت کنید و یک معامله خوب را تجربه کنید. همواره دقت داشته باشید، پیش فروش آپارتمان در تهران با وام نیازمند به تجربه زیادی دارد و نباید این کار را بدون اطلاعات کافی انجام دهید.

نحوه خرید آپارتمان های نوساز و کلید نخورده با شرایط خاص
نحوه خرید آپارتمان های نوساز و کلید نخورده با شرایط خاص

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده اید، امروزه با پروژه های پیش فروش می توانید به آسانی به خرید آپارتمان ۶۰ متری در تهران با وام اقدام کنید و صاحب یک خانه نوساز شوید. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل با شرایط خرید آپارتمان وام دار آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید، سوالات و ابهامات تان را نسبت به این موضوع برطرف کرده و یک معامله خوب را داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان سایت ما بازار ملک تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شش =