پروژه ویژن

به صورت کلی، پروژه ویژن از اوایل سال ۱۴۰۲ آغاز شده و تحت نظر تعاونی ماندگار آفاق نور می باشد. این پروژه، واقع در مروارید شهر جنوبی است. همچنین محل قرارگیری این پروژه در نزدیکی دریاچه چیتگر بوده و دسترسی بی نظیر آن، موجب جلب توجه افراد بسیاری می شود. پیش خرید واحدهای این پروژه آغاز شده و به صورت مستقیم از سمت سازنده برج ها انجام می شود.

پروژه ویژن کدام منطقه است؟

پروژه مجلل ویژن در حقیقت یکی از پروژه های بسیار موفق در زمینه پیش فروش آپارتمان های منطقه ۲۲ است. این پروژه منحصر به فرد، واقع در محله مدرن مروارید شهر بوده و فرصت مناسبی جهت سرمایه گذاری می باشد. از مزایای بی نظیر پروژه ویژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی آسان به مکان های عمومی مورد نیاز در منطقه ۲۲
 • نمای جذاب و خیره کننده
 • مشاعات بسیار ارزشمند
 • استفاده از متریال مرغوب برای ساخت و ساز
 • طراحی متناسب با تکنیک های روز مهندسی
 • محیط امن و آرام
 • قیمت بسیار مناسب
 • دارای اسکلت بتنی به همراه سقف دال بتنی

بیشتر بخوانید: معاوضه ملک تجاری با مسکونی در منطقه ۲۲ تهران

بررسی پروژه های ساختمانی ویژن

پروژه چیتگر دارای برج های ۱۵ طبقه بوده و تمام طبقات دارای پارکینگ ۳ طبقه و انباری مخصوص می باشند. همچنین هر طبقه از برج ها دارای دسترسی ویژه به یک لابی اختصاصی هستند. به عبارتی تعداد طبقات مسکونی برج های پروژه ویژن، ۱۱ طبقه می باشد. تعداد واحدها برای هر طبقه، ۸ عدد در نظر گرفته شده و از ۲ راه پله به منظور دسترسی بین طبقات نیز استفاده می شود. از طرفی متراژ کلی واحدها به شرح زیر است:

 • واحدهای ۱۰۰ متر مربع: به صورت دو خوابه
 • واحدهای ۱۲۰ متر مربع: به شکل دو خوابه
 • واحدهای ۱۴۰ متر مربع: به صورت سه خوابه
دسترسی آسان این پروژه به دریاچه
دسترسی آسان این پروژه به دریاچه

موقعیت سرمایه گذاری واحد های مسکونی ویژن

یکی از اصلی ترین ویژگی های پروژه مجلل ویژن در واقع موقعیت و دسترسی عالی آن به دریاچه چیتگر است. این پروژه در فاصله بسیار کوتاهی از بافت های شهری مانند بیمارستان، مراکز تفریحی و بزرگترین مال خاورمیانه قرار گرفته است. ایران مال به عنوان بزرگترین مال خاورمیانه دارای مراکز تفریحی، خدماتی، تجاری و نمایشگاه های بین المللی متنوع می باشد.

پروژه ویژن از نظر ظاهر، نما و دسترسی، توجه بیننده را به خود جلب می کند. این پروژه در نزدیکی مراکز خرید بسیاری همچون پاساژ رزمال، آکادا سنتر، پاساژ طوبی، تهران مال و مجتمع خلیج فارس قرار دارد. یکی دیگر از مزایای این پروژه، چشم انداز منحصر به فرد و آب و هوای بسیار عالی منطقه است. این موضوع تاثیر به سزایی بر روی روحیه افراد ساکن در برج های این منطقه می گذارد.

بنابراین با توجه به مواردی که ذکر شد، پیش خرید پروژه های آماده تحویل چیتگر یک سرمایه گذاری هوشمندانه به حساب می آید. از طرفی قیمت واحدهای پروژه ویژن بسیار مناسب بوده و پیش خرید آپارتمان ها، کمک ویژه ای به سرمایه گذاری شما می کند.

بیشتر بخوانید: نکات طلایی در زمان پیش خرید ملک

وام مسکن پروژه مجلل ویژن

متناسب با قرارداد ساخت پروژه، مبلغ ۴۵۰ الی ۶۵۰ میلیون تومان وام از بانک های مسکن و توسعه تعاون به هر ملک تعلق می گیرد. این وام در واقع سال دوم ساخت به مشتریان تعلق گرفته و اقساط آن هم یک سال پس از تحویل ملک آغاز می شوند. از طرفی بازپرداخت وام این پروژه برای مشتریان به صورت ۱۲ ساله با سود ۱۸ درصد است. نوع وام پروژه چیتگر برای واحدها به صورت جداگانه مشخص می شود که عبارت‌اند از:

۱- اقساط واحد ۱۰۰ متری: دریافت در هر سه ماه به مبلغ ۵۰ میلیون تومان تا ۳۶ ماه و تسویه به صورت ۱۲ قسط ۵۰ میلیون تومانی

۲- اقساط واحد ۱۲۰ متری: دریافت در هر سه ماه به مبلغ ۶۰ میلیون تومان تا ۳۶ ماه و تسویه آن به صورت ۱۲ قسط ۶۰ میلیون تومانی

۳- اقساط واحد ۱۴۰ متری: دریافت وام مسکن در هر سه ماه به مبلغ ۷۰ میلیون تومان و تسویه آن به صورت ۱۲ قسط ۷۰ میلیون تومانی

چشم انداز خیره کننده ویژن
چشم انداز خیره کننده ویژن

کلام آخر

پروژه ویژن یکی از بی نظیرترین پروژه های در حال ساخت واقع در منطقه ۲۲ بوده و دارای چشم انداز ویژه ای می باشد. این پروژه در فاصله کوتاهی از دریاچه چیتگر و مراکز خرید قرار گرفته است. از طرفی قیمت مناسب واحدهای برج این منطقه سبب گشته تا پیش خرید واحدهای ویژن، یک فرصت مناسب جهت سرمایه گذاری در منطقه چیتگر باشد. بازار ملک به عنوان یکی از با سابقه ترین مراکز در زمینه پیش خرید ملک، به شما جهت انتخاب ملک مناسب کمک می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =