برج های صیاد ۱

تیم مشاورین املاک بازار ملک برای ارائه اطلاعات در خصوص پروژه ها، از پذیره نویسی تا تحویل در خدمت شما عزیزان می باشد و شما می توانید برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری حتی با کمترین نقدینگی ممکن و ورود به پروژه های پذیره نویسی با ما در ارتباط باشید.

ما بنا به خرید و فروش و نوسانات بازار به صورت تقریبی قیمت های معامله شده در هر ماه را در سایت بارگذاری میکنیم و پیش از خرید هم می‌توانید از طریق شماره تماس های درج شده در انتهای صفحه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

شرایط فروش و قیمت

صیاد۱ که درپاییز سال ۹۲ تحویل مالکین گردید. این برج ها توسط تعاونی مسکن ستاد مشترک ارتش اجرا و ساخته شده است. مجتمع صیاد ۱ در فاصله ۵۰۰ متری از دریاچه چیتگر و در قسمت جنوبی آن قرار گرفته است که به لحاظ جایگیری در منطقه، شرایط خوبی از نظر موقعیت مکانی و همچنین آب و هوایی دارا است.

 

برج صیاد1 شامل ۸ بلوک مجزا بوده که نیمی از بلوک ها در قسمت جنوبی و بقیه در بخش عقبی مجتمع بنا شده اند. هرکدام از بلوک ها دارای ۲۰ طبقه بوده که در هر کدام از طبقات این بلوک ها ۴ واحد بصورت غربی و ۴ واحد در بعد شرقی بلوک قرار گرفته است. برای طبقات این برج ها، ۱۹ طبقه به واحد های مسکونی تعلق داشته و ۱ طبقه که پایین ترین طبقه بلوک نیز می باشد به عنوان لابی در نظر گرفته شده است.

 

در کل می توان گفت برج صیاد1،  دارای ۱۱۰۰ واحد مجزا می باشد که در بلوک های جداگانه تعبیه شده است. واحد ها به لحاظ متراژ از ۷۲ تا۱۶۸ متر متغیر بوده و از نظر تیپ آپارتمان نیز با یکدیگر متفاوت هستند، بطوری که واحد های ۷۲تا ۱۳۸ متر دو خوابه (یک خواب مستر) و واحد های۱۴۵ و ۱۶۸و ۱۸۷ متر سه خوابه (یک خواب مستر)؛ می باشند.

 

 

مشاهده ویدیو مربوط به پروژه

 امکانات برج صیاد ۱

 

از جمله امکانات این برج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • 2 لاین آسانسور مجزا در هر برج از مجتمع
  • لابی شیک با لابی من 24 ساعته
  • سالن اجتماعات
  • نمازخانه در لابی برج ها
  • سیستم گرمایش مرکزی و سرمایش به وسیله کولر
  •  سیستم اطفا حریق
  •  پارکینگ و انباری اختصاصی برای تمام واحد ها به اضافه پارکینگ مهمان

میدان دریاچه جوزانی غربی

خانه درباره ماتماس با ما